FOTOGRAFICZNA SESJA ŚLUBNA WE WŁOSZECH

tenuta tam5

Fotograficzna sesja ślubna we Włoszech

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, zadbajcie więc o to, by Wasza sesja ślubna była najpiękniejsza z możliwych. Wiele Par Młodych decyduje się na ślub i wesele za granicą np. we Włoszech. Gdzie zatem zorganizować sesję ślubną w tym pięknym, południowym kraju? Podpowiadamy.

Sycylia
Cudowny rodzinny klimat, piękne krajobrazy, roześmiani ludzie i niebo, które szczególnie o zachodzie przybiera niesamowicie płomienne barwy. Ta największa włoska wyspa może być idealnym miejscem na ślubny plener, szczególnie ze względu na to, że powierzchnia wyspy jest bardzo różnorodna – każdy znajdzie coś dla siebie. Łagodne wybrzeże Cafalu, zaśnieżone szczyty gór w Madonie i wnętrze wyspy - pustynne i dzikie.

Portovenere
Idealne połączenie morza i gór. Fantatyczne krajobrazy i niezliczone ilości krętych włoskich uliczek. Miejsce wymarzone na ślubną sesję zdjęciową zarówno dla Pary Młodej jak i dla fotografa. Sesja w takim miejscu będzie niezapomniana również ze względu na wszechobecne okrzyki „Che bella!”, „Viva gli Sposi”, które słychać z każdej strony.

Bergamo
Tu każdemu udzieli się wspaniały klimat południowoeuropejski. Sesja zdjęciowa w tym mieście będzie wyjątkowa ze względu na ciekawą architekturę regionu, wąskie brukowane uliczki, a przy sprzyjającej pogodzie ciekawe światło i widok na przepiękne Alpy.